Ateliér

Kde se ateliér nachází?

Foto a video ateliér Petra Mikšíčka se nachází ve městě Abertamy v budově Bistra, tedy oné slavné sýrárny, masny a skvělého teplého jídla. Za rohem, směrem od hospody Bobr, je vchod do zadního traktu budovy. Vystoupejte až do podkroví, kde se nalézá zelený ateliér. 

 
Proč zrovna zelený ateliér?
Inu protože zelená barva se dá dobře odstranit a zároveň se na lidském těle i v rámci ošacení vyskytuje nejméně. Díky této technologii vás můžeme jako strojem času poslat do jiné doby, nebo do jiných míst. V ateliéru disponujeme mnoha kostýmy pro muže, ženy i děti z různých století, stejně jako rozličnými rekvizitami. A sami uvidíte, že zelené pozadí dělá zázraky a vy se najednou stanete součástí starých fotografií nebo obrazů z Krušných hor nebo i z míst, kam byste se rádi podívali. Stačí si s sebou donést fotografie, do kterých chcete vložit, své oblíbené šaty či rekvizity a za pár minut jste v nich :-)
 
V ateliéru je možné si nechat udělat i normální fotografie či portréty. Máme k dispozici mnoho světel, nábytku a dalšího vybavení. 
 
V ateliéru naleznete i drobné občerstvení, maskérnu, kostymérnu rekvizitárnu, zvukové studio, posezení, toalety, zahraje vám i příjemná hudba. 
 
Ceník
Cena hodinového fotografování s využitím našich kostýmů a rekvizit a s následnou úpravou fotografií či videa je 1500 Kč. Upravené fotografie či videa Vám zašleme elektronicky.
 
Termíny fotografování v roce 2020
Pokud se chcete nechat poslat časem do minulosti či budoucnosti (a máte na to kostýmy) neváhejte se emailem objednat na jeden z těchto termínů. 
 
23. ledna 2020
12. února 2020
12. března 2020
23. dubna 2020
21. května 2020
 
Termíny objednávejte na emailu: petrmiksicek@gmail.com
 
Prosíme, uveďte přesnou hodinu, kdy přijedete. Příprava, fotografování a úprava vám zabere max. 90 minut. 
Pro fotografování můžete využít 50 % slevový kupón, které je součástí kalendáře Krušné hory 2020.